רגב הוד בן 33 (11.5.80) ומאחוריו שבעה אלבומים,
יליד רחובות, בן זקונים למשפחת יהודה בת שני בנים ושתי בנות וכולם בעלי כישרון מוזיקלי, רגב הנו בן המשפחה היחיד אשר מימש את כישרונו המוסיקלי ואף הפך אותו למקצוע.
הופעתו הראשונה מול קהל הייתה בגיל 12 בה כיכב במסיבת הסיום של בית סיפרו וכבר אז הרגיש שדבק בו "חיידק הבמה".
במהלך לימודיו התיכוניים הצטרף לשורת מקהלת בית הספר ואף שימש כסולן ראשי.
ניסיונותיו הבלתי נלאים של אביו להרחיקו מהבמה, נתקלו בהתנגדות מצד בני המשפחה ואנשי מקצוע אשר הפצירו באב שיניח לילד לבטא את כישרונו.
בין לבין שילב רגב הוד את תחביבו בתחום הספורט ושיחק כדורגל ב"מכבי שערים".

פריצת דרכו לעולם המוסיקה הגיעה במהלך עבודתו בדוכן פלאפל כאשר הגיע למקום סוכנו ומנהלו האישי לשעבר, אלון צדוק, אשר צפה את כישרונו של רגב והאמין שצריך לטפחו וזאת בסמוך לגיוסו לצה"ל.

רגב הוד החל להשקיע את מרצו במוסיקה עוד במהלך שרותו הצבאי.
העובדה שלא שירת בלהקה צבאית לא מנעה ממנו להוציא לאור עוד באותה התקופה, שנת 1999 את אלבומו הראשון "עד השקיעה הראשונה" שנמכר במעל ל-10,000 עותקים ובעצם כך גם להתחיל קריירה פוריה וענפה .

שנתיים לאחר מכן, בשנת 2001, עם שחרורו מצה"ל החליטה חברת התקליטים הגדולה "הד ארצי", להחתימו ובכך לצרפו לשורותיה. בעקבות חיבור עם המפיק היוצר והאמן הגדול מיקי גבראלוב יצא לאור אלבומו השני "בעקבותיך" ואף הוקלט דואט בן השניים "מותק אל תלכי", אשר סומן כשיר מוביל בנוסף ללהיטים "איתך" ו"אין מחיר לאהבה".

שנת 2003 הנה השנה שבה הגיעה הפריצה הגדולה והמטאורית של הוד לתודעת הציבור הרחב בעקבות השיר "התינשאי לי". השיר כבש כל רחבת ריקודים, כל כלי תקשורת אפשרי וטיפס אל מרומי מצעד הפזמונים.
בתקופה זו, רגב הוד מופיע רבות בארץ ובחו"ל ומשתתף בפרויקטים התנדבותיים.

בשנת 2004 יצא לאור אלבומו השלישי "התינשאי לי" שכלל להיטים רבים כגון: "שש-בש", "ראי שעל הקיר", "יד אלוהים" ואף חידוש לשיר של להקת חיל חינוך "חורף 73". באלבום זה, ביסס הוד את מעמדו כזמר מצליח בשמי המוסיקה הישראלית -ים תיכונית ואף זכה לאלבום זהב(על מכירות של 20,000 עותקים). השיר "התינשאי לי" ליווה זוגות רבים בהצעות נישואין ובדרכם אל החופה, ביניהם גם ידוענים רבים.

עוד בשנת 2004 נבחר הוד לביצוע החידוש השנתי במצעד של גלגל"צ עם השיר "מה תאמרי" של יזהר אשדות במקור.

רגב הוד, נחוש לכבוש את הפסגה, הוציא את אלבומו הרביעי "אני לא מלך" שם התגלה כיוצר וכותב מוכשר לאחר שכתב מחצית מהאלבום. תוך פחות מחודש נמכר האלבום במעל ל-20,000 עותקים, הלהיטים הבולטים מאלבום זה הם: "אני לא מלך", "תלם אוהבים" (להיט חתונות ענק נוסף), "חולם על הירח" ו"יש בי אהבה".

בשנת 2006 יצא אלבומו החמישי "מהפך" אשר כלל להיטים כגון: "קונצרט חיי", " בואי תגידי", "מדהימה אותי", "יום הולדת", "קסם הבריאה"

בשנת 2008 יצא אלבומו השישי "נשבענו", אשר כלל להיטים כגון: "והיום", "את", "הטוב שבעולם", "הלילה יש חגיגה" ו"את התקווה".

בשנת 2010 לקח חלק בפרויקט החגיגי לזכרו של עוזי חיטמן " עבודה עברית " עם ביצוע לשיר "זוג משמיים" .

בשנת 2011 הוציא את אלבומו השביעי " מרגיש בטוח " שכלל את הלהיטים הגדולים , " יותר מידי שנים " " רק אלוקים יודע" "את לי האור", "הראש משתגע" , "בואי אליי"

בשנת 2013 נישא לבחירת ליבו הלן ואף נולדה ביתו הבכורה אדל .

בשנת 2014 ייצא אלבומו השמיני שיכלול את הלהיטים "יא חביבתי" "קרוב אלייך " "פעימות ליבך" " יום מיוחד " "הלילה לא נגמר"

בין לבין הגיש הוד תוכנית טלוויזיה יומית בערוץ 24 "בכפיים" ובימי חמישי תוכנית רדיו "מוסיקה ועוד" ברדיו לב המדינה.

הוד ממשיך את הופעותיו הרבות בארץ ובחו"ל, השתתפויות בתוכניות טלוויזיה, רדיו וראיונות בתקשורת הכתובה כמו כן גם ביצירת המוסיקה שלו.